ТСК "Вершина"

Клуб створено у 2005 році, але офіційно оформлено і закінчено всі роботи із реєстраційними документами 18 червня 2009 року, що офіційно вважається днем народження клубу

У 2009 створену Тернопільську районну молодіжну громадську організацію «Туристсько-спортивний клуб «Вершина» очолив Тарас Серба.

Туристський клуб об’єднав колишніх гуртківців БТШ, став самостійною організацією, члени якої активно займаються туризмом, як видом спорту та активного відпочинку, згуртував місцевих туристів та туристські сім’ї.

У 2017 році Організацію перереєстровано у відповідності до чинного законодавства і змінено назву – громадська організація «Туристсько-спортивний клуб «Вершина»

Мета клубу – залучити гуртківців-випускників Великобірківського БТШ, які вже досягли високих результатів, до проведення спільних заходів з іншими клубами, організовувати активне дозвілля для туристських сімей. Клуб «Вершина» об’єднує перспективну молодь, спільними зусиллями організовуються туристсько-спортивні та туристсько-краєзнавчі масові заходи, формуються команди для участі в різноманітних змаганнях.

Члени клубу – це досвідчені туристи, які неодноразово брали участь в спортивних змаганнях різного рангу, складних походах і є гордістю на тільки Тернопільського району, але і області.

 

Напрямки діяльності клубу.

Туристсько-спортивний напрям:

1) заняття туризмом, як видом спорту;

2) організація та проведення туристсько-спортивних масових заходів (багатоденних походів з різних видів туризму, змагань та експедицій) серед членів Організації;

3) прищеплення навиків самостійних занять фізичною культурою і спортом;

4) підготовка учасників, команд та безпосередня їх участь в районних, обласних, Всеукраїнських туристсько-спортивних масових заходах;

5) організація та проведення індивідуальних та командних спортивно-масових заходів серед членів клубу та представників інших громадських організацій.

Оздоровчо-відпочинковий напрям:

1) заняття туризмом, як видом активного відпочинку;

2) проведення оздоровчо-відпочинкових заходів (мандрівок, походів вихідного дня, екскурсій тощо);

3) проведення заходів із формування та популяризації здорового способу життя;

4) організація сімейного відпочинку та оздоровлення.

Національно-патріотичний напрям:

1) формування національно-патріотичного світогляду членів Клубу, виховання в них почуття громадської самосвідомості та патріотизму;2)  проведення походів визначними  місцями визвольного руху;

3)  організація зустрічей членів Клубу з учасниками визвольного руху;

4)  проведення краєзнавчо-пошукової роботи.

 














Немає коментарів:

Дописати коментар